Skaner QR przemysłowy ze stacją dokującą i pamięcią, bezprzewodowy HDWR HD-SL99

1 599,00 zł
Brutto
Cena nie uległa zmianie
10 Przedmioty

Poznaj solidny, profesjonalny czytnik kodów kreskowych HD-SL99

Bezprzewodowy czytnik kodów HD-SL99 charakteryzuje się wykonaniem z wysokiej jakości materiałów i posiada solidną konstrukcję ze stopniem ochrony IP65, co czyni go wytrzymałym i odpornym na upadki z wysokości do 2 metrów. Idealnie sprawdzi się w użytku nawet w trudnych warunkach.

Model HD-SL99 oferowany jest w dwóch wersjach do wyboru: z kablem USB oraz RS232.

 

Profesjonalny odczyt kodów wielowymiarowych

Wysokiej jakości układ skanujący precyzyjnie odczytuje wiodące kody 1D oraz 2D. Bez problemu poradzi sobie również z kodami dwuwymiarowymi znajdującymi się na opakowaniach wyrobów medycznych, dzięki czemu sprawdzi się w użytku również w aptekach. Zaletą czytnika jest możliwość zaprogramowania dowolnego znaku jako prefiks i sufiks, w tym klawiszy funkcyjnych (F11, F9, F7 itd.).

Wbudowana pamięć i moc działania

Urządzenie zostało wyposażone we wbudowaną pamięć, która pozwala na zapis do 100 000 odczytanych kodów, celem późniejszego przesłania na komputer. Mocna bateria o pojemności 2200 mAh oferuje długą, bezproblemową pracę, eliminując konieczność częstych przerw na ładowanie. Dołączona do zestawu stacja dokująca ułatwia szybkie i wygodne ładowanie w sposób indukcyjny, który rozpoczyna się od razu po odłożeniu sprzętu na podstawkę.

Swobodna i wygodna praca

Bezprzewodową i swobodną pracę bez przeszkadzających kabli gwarantuje komunikacja radiowa. Wykorzystanie technologii fal radiowych o częstotliwości 433 MHz pozwala na poruszanie się z czytnikiem w promieniu, nawet do 600 metrów na otwartych przestrzeniach.

W skład zestawu wchodzi:

Bezprzewodowy czytnik kodów, stacja dokująca, antena do stacji dokującej, kabel USB lub RS232 (w zależności od wyboru), zasilacz sieciowy, instrukcja obsługi.

10 Przedmioty

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło