Skaner magazynowy kodów kreskowych, czytnik bezprzewodowy HDWR HD43

259,00 zł
Brutto
Cena nie uległa zmianie
46 Przedmioty

Nowa jakość odczytu z HD43

Bezprzewodowy skaner kodów kreskowych HD43 charakteryzuje się niską ceną w stosunku do jakości wykonania produktu. Czytnik może pochwalić się bardzo dobrym zasięgiem działania bezprzewodowego, który wynosi do 200 metrów na otwartych przestrzeniach, a w pomieszczeniach do 50 metrów. Na uwagę zasługuje opcja dodania dowolnego prefiksu oraz sufiksu, w tym klawiszy funkcyjnych (F11, F9, F7 itd.).

Przechowuj do 10 000 kodów w pamięci czytnika

Urządzenie posiada wbudowaną pamięć, w której można zapisać do 10 000 kodów, celem późniejszego przesłania na komputer. Układ skanujący wykonany z wysokiej jakości komponentów, bez problemu odczytuje wszelkiego rodzaju kody kreskowe 1D oraz kody odwrócone.

Możliwe jest przestawienie czytnika w tryb zapamiętywania poprzez zeskanowanie kodu sterującego (kody sterujące są dostarczone do urządzenia). Po zakończonym skanowaniu wystarczy odczytać kod sterujący służący do wysyłania danych, aby wszystkie zeskanowane kody zostały przesłane do komputera.

Odkrywaj więcej możliwości, korzystaj z dwóch trybów pracy

Tryb rzeczywisty - skanowane kody są wysyłane do komputera bezpośrednio po odczycie.
Tryb zapamiętywania - kody zapamiętywane są we wbudowanej pamięci urządzenia i przesyłane do komputera po zeskanowaniu odpowiedniego kodu sterującego.

Działaj od razu po wyjęciu z opakowania

W celu rozpoczęcia pracy z urządzeniem należy podłączyć odbiornik do portu USB komputera. System operacyjny samoczynnie zainstaluje sterownik. Po podłączeniu odbiornika należy w ciągu 20 sekund uruchomić czytnik i zeskanować odpowiednią sekwencję kodów z instrukcji w celu sparowania czytnika z odbiornikiem. Po sparowaniu czytnik wyda sygnał dźwiękowy informujący o gotowości do pracy. Po zakończeniu pracy czytnik wyłączy się samoczynnie po kilkudziesięciu sekundach.

W skład zestawu wchodzi:

Bezprzewodowy skaner kodów, odbiornik USB, kabel USB do ładowania, instrukcja obsługi

46 Przedmioty

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło