Skaner kodów QR, skanowanie kodu z telefonu, tryb magazynowania HDWR HD6700

479,00 zł
Brutto
Cena nie uległa zmianie
48 Przedmioty

Bezprzewodowy czytnik kodów wielowymiarowych HD6700

Skaner HD6700 to bezprzewodowe urządzenie, które zapewnia wygodę w użytkowaniu na co dzień dzięki ergonomicznemu kształtowi i niskiej wadze. Czytnik jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia z wysokości do 1,5 metra.
Urządzenie idealnie sprawdzi się w użytku w małych sklepach, marketach, biurach, a nawet w magazynach i hurtowniach, dzięki czarnej obudowie nadającej eleganckiego wyglądu.

czytnik kodów QR z trybem magazynowania

Precyzyjność i funkcjonalność

Czytnik wyposażony jest w wewnętrzną pamięć, dzięki której urządzenie może przejść w tryb zapamiętywania. W tym trybie pracy skaner magazynuje aż do 50 000 zebranych kodów w pamięci, które następnie można z łatwością przesłać na komputer. Ponadto, za pomocą odpowiedniego kodu sterującego, który znajduje się w instrukcji, możliwe jest odtworzenie ilości znajdujących się w pamięci danych oraz ich usunięcie.
Czytnik HD6700 jest wyposażony w układ skanujący, który z precyzją skanuje wiodące kody 1D i 2D. Skanowane kody bezproblemowo są odczytywane z drukowanych etykiet, jak i z wyświetlaczy LCD oraz innych urządzeń mobilnych. Informacja o prawidłowym odczycie jest przekazywana poprzez sygnał świetlny i dźwiękowy.

Komfort na najwyższym poziomie

Urządzenie obsługuje komunikację radiową, za pomocą odbiornika USB, która umożliwia komfortową pracę bez przeszkadzających kabli. Technologia fal radiowych pozwala na pracę z urządzeniem na otwartej przestrzeni nawet do 100 metrów.

Zalety

Trwała konstrukcja
Ergonomiczny kształt
Odczyt kodów wielowymiarowych z ekranów LCD oraz wyświetlaczy urządzeń mobilnych
Duży zasięg urządzenia
Możliwość zapisu do 50 000 odczytanych kodów w trybie magazynowania

Czytnik kodów QR, skaner magazynowy

W skład zestawu wchodzi:

Bezprzewodowy czytnik kodów wielowymiarowych, kabel USB do ładowania, odbiornik USB, instrukcja producenta w formie papierowej, instrukcja obsługi w formie elektronicznej w języku polskim

48 Przedmioty

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło