Czytnik kodów QR z matrycą CMOS, bezprzewodowy HDWR HD1100

455,00 zł
Brutto
Cena nie uległa zmianie
10 Przedmioty

Skanuj wygodnie kody nawet z ekranów LCD - poznaj HD1100

Bezprzewodowy HD1100 to praktyczny czytnik, cechujący się wszechstronnością i posiadający zaawansowane funkcje, dzięki czemu sprawdzi się niemal w każdym miejscu. Z powodzeniem można go użytkować w małych sklepach oraz marketach, po biura, a nawet centra logistyczne i magazyny. Wyposażony w matrycę CMOS układ skanujący oferuje odczyt wiodących kodów 1D i 2D, zarówno drukowanych, jak i wyświetlanych na ekranach LCD i wyświetlaczach urządzeń mobilnych. Dodatkowo, wykorzystanie tego rodzaju matrycy, która nie posiada ruchomych elementów, gwarantuje większą odporność na uszkodzenia niż tradycyjne czytniki laserowe. W precyzyjnym i wygodnym skanowaniu pomaga doświetlająca dioda LED oraz celownik.

Swoboda pracy i moc działania

Swobodną i bezprzewodową pracę gwarantuje komunikacja radiowa realizowana poprzez dołączony do zestawu mikroodbiornik USB. Wykorzystanie fal radiowych pozwala na wygodne poruszanie się ze skanerem w promieniu nawet do kilkudziesięciu metrów. Na szczególną uwagę zasługuje tryb zapamiętywania, dzięki któremu zeskanowane kody zapisywane są we wbudowanej pamięci urządzenia. Po odczytaniu odpowiedniego kodu sterującego z instrukcji, możliwe jest wyświetlenie ilości zapisanych w pamięci kodów, przesłanie danych na komputer oraz wyczyszczenie pamięci urządzenia. Model HD1100 oferuje nawet cały dzień intensywnego skanowania, a wszystko to za sprawą mocnego, wbudowanego akumulatora o pojemności aż 1800 mAh. Dodatkową zaletą, jest możliwość ładowania czytnika oraz przesyłania danych za pomocą dołączonego do zestawu kabla USB, dzięki czemu zyskujemy urządzenia przewodowe.

Funkcjonalność i bogactwo funkcji

Po podłączeniu do komputera odbiornika USB, czytnik widoczny jest jako klawiatura HID. Urządzenie oferuje również możliwość symulacji portu szeregowego za pomocą funkcji Virtual COM. Rozwiązanie to znacząco zwiększa zakres zastosowania sprzętu skanującego. W celu maksymalizacji komfortu i wygody pracy, skaner został wyposażony w możliwość automatycznego skanowania. Kody kreskowe odczytywane są natychmiast po wykryciu poprzez czujnik, co eliminuje konieczność naciskania na przycisk skanujący i podnosi wydajność pracy. Na uwagę zasługuje opcja pozwalająca na zaprogramowanie dowolnego znaku jako prefiks i sufiks z tabeli znaków ASCII. Za sprawą tej funkcji możliwe jest ustawienie wybranego ciągu znaków, który pojawi się za kodem bądź przed kodem.

W skład zestawu wchodzi:

Bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych 1D/2D, mikroodbiornik USB, kabel ładująco-komunikacyjny, instrukcja obsługi w języku angielskim, instrukcja obsługi w języku polskim w wersji elektronicznej.

10 Przedmioty

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło