Czytnik kodów kreskowych 1D HDWR HD42A

185,00 zł
Brutto
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 189,00 zł brutto
44 Przedmioty

Automatyczny i ekonomiczny - przedstawiamy czytnik HD42A

Przewodowy czytnik kodów kreskowych HD42A cechuje się ergonomicznym kształtem podnoszącym komfort codziennego użytkowania, a elegancki wygląd sprawia, że wpasuje się w każde wnętrze. Został wykonany z wysokiej jakości materiałów i posiada solidną konstrukcję, zapewniającą wytrzymałość i odporność na upadki z wysokości do 1.5 metra.

Precyzyjne i szybkie skanowanie

Laserowy układ optyczny wykonany z wysokiej jakości materiałów, oferuje bezproblemowe skanowanie wiodących kodów 1D oraz kodów odwróconych. Dużą zaletą jest możliwość pracy w trybie automatycznym, w którym kody skanowane są samoczynnie w momencie znalezienia się w zasięgu wiązki lasera. Eliminuje to konieczność naciskania na przycisk skanujący, wpływa na wydajność pracy, a w połączeniu z dołączoną do zestawu podstawką, czyni skaner urządzeniem niemalże bezobsługowym.

Funkcjonalność użytkowania

Na uwagę zasługuje możliwość zaprogramowania w czytniku dowolnego prefiksu oraz sufiksu. Model HD42A współpracuje z większością dostępnych na rynku kas fiskalnych i idealnie sprawdzi się w użytku we wszelkiego rodzaju sklepach i marketach.

Skaner kodów kreskowych firmy HDWR HD42A

W skład zestawu wchodzi:

Przewodowy czytnik kodów kreskowych, kabel USB lub inny wybrany przez klienta, instrukcja obsługi

44 Przedmioty

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło